Kurumsal


HAKKIMIZDA


Hızla değişen ihtiyaç ve beklentilere, aynı hızla araştıran, üreten teknik ekibimizle zaman kavramını ön planda tutarak cevap vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımızda sizlerden gelen talepleri, sektörü analiz ederek ve 20 yıla yaklaşan tecrübemizle harmanlayarak gerçekleştirmekte, yine sizin talepleriniz doğrultusunda ürün standardının dışına çıkıp firmalarla özel Ar-Ge ve üretim yapmaktayız. Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da talep gören proje ve ürün portföyüne sahip firmamız, ülke ekonomisine de bu anlamda katma değer sağlamaktadır. Yıllardır iç ve dış piyasada sağladığımız güvenle geldiğimiz yeri; teknolojik yenilikleri yakından inceleyerek, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini önemseyerek,kurduğumuz üretim sistemimiz , araştırma ve geliştirme odaklı kaliteli üretim sürecimiz, satış öncesi ve sonrasında müşteri odaklı iş anlayışımızla koruma ve müşterilerimizle birlikte büyüme çabasındayız.

 • Karadeniz Yapı; toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

 • Karadeniz Yapı, her zaman “Yeniliklerin Mimarı Olma’’ ilkesiyle hareket etmiş, yatırım yaptığı tüm alanlarda modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşa etmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmelliyetçi üretim politikasıyla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedef haline getirmiştir. Karadeniz Yapı, omuz omuza çalışmanın verdiği gücü halkının beklentileri doğrultusunda Karadeniz Yapı’ya yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşa etmeye devam edecektir.

 • Karadeniz Yapı, “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir inşaat şirketi olma" vizyonu çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Karadeniz Yapı için kalite her zaman önceliklidir. Şirketimiz sadece Türkiye’de geçerli standart ve yönetmelikleri uygulamakla kalmayıp, Avrupa standartları ve yönetmeliklerini de uygulamaktadır. Aynı zamanda faaliyet gösterilen bölgelerdeki müşteri beklentilerinin ve yerel standartların incelenmesi ve uygulanması esas alınmaktadır.

NEDEN KARADENİZ YAPI ?


Teknolojik alt yapımız ve uzman kadromuzla 1998'den buyana tente ve inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz.Sürekli müşteri memnuniyetini hedef edinen anlayışla hareket etmekte ve buna bağlı olarak üretimde kaliteye özen göstermekteyiz.Sektörde üst sıralarda yer alan firmamız tente konusunda geniş ürün yelpazesi,inşaat konusunda güvenilir projeleriyle müşterilerine çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.
Firmamızın temel 3 ilkesi;

 • 1

  Kalite

 • 2

  Güven

 • 3

  Hızlı Termin

 • PROJELER
 • HİZMETLERİMİZ
 • REFERANSLARIMIZ
 • FİRMA PROFİLİ

Copyright © 2017 Karadeniz Yapı & Tente Sanayii - Tüm Hakları Saklıdır. Toygar Agency proudly presents.